
Philips D2S X-tremeVision
- 150 % enemmän valoa
- Xenon
- Hyvä päivitys
sis.alv
Kirjoita oma mielipiteesi
Teknisk informasjon
- Takuu: 1 vuosi
- Hyväksyntä: R99
- Hyväksytty: Xenon-polttimo
- Käyttöalue : Polttimot
- Polttimon nimi: D2S
- Valon väri: 4800k
- Teknologia: Xenon
- Kanta: P32d-2
- Jännite: 12 V, 24 V
Philips D2S X-tremeVision
Xenon-polttimo, joka tarjoaa 150 % enemmän valoa!Oletko tyytymätön autosi xenon-valoihin? Silloin tässä on sinulle polttimot. Tunnettu X-tremeVision-sarja tarjoaa tämän tehokkaan polttimon, joka valaisee jopa 150 % enemmän kuin perinteinen xenon-polttimo. Tämä sopii täydellisesti niille, jotka haluavat autoonsa parhaat mahdolliset valot, tai tarvitsevat valojen päivitystä.
Mikä tekee näistä polttimoista niin hyvät?
Yksinkertaisen polttimoiden vaihdon myötä nämä Philipsin polttimot lisäävät tehoa kokonaiset 150 %. Tämä on iso ero verrattuna alkuperäisiin xenon-polttimoihin ja tuntuu mahtavalta päivitykseltä polttimosaralla. Näiden polttimoiden tehokas valo antaa tiellä liikkuessa paremman näkyvyyden. Polttimoiden värilämpötila on noin 4800k, joka vastaa useimpien autojen alkuperäistä väriä.
Mitä pakkaus sisältää?
Pakkaus sisältää 1 polttimon 1 vuoden takuulla.
Meillä on suuri valikoima xenon- ja halogeenipolttimoita laatuvalmistajalta Philipsiltä - tunnettua saksalaista laatua. Joka toisessa uudessa autossa Euroopassa on Philipsin polttimot.
Katso kaikki Philipsin tuotteet